E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret genel olarak komplike bir sistem olarak düşünebilirsiniz. Sadece web siteniz ile E-Ticarete atılmak doğru sonuçlar getirmeyebilir. Sosyal medya, Google & Facebook, yazılım, erp sistemleri gibi birçok alanda doğru strateji ile ilerlemeniz gerekmektedir. E-Ticarette yapılan bir yanlış bile markanızın güvenini zedeler, satış yapmanıza bile engel olabilir. 14 yıllık sektör tecrübemiz ile E-Ticaret ve Yazılım alanında dinamik genç, başarıya ve gelişmeye sürekli açık kadromuzla markalara hizmet veriyoruz ve vermeye devam ediyoruz.
Bizlere emanet ettiğiniz markalarınıza göz bebeğimiz gibi bakıyoruz, sadece sizin değil artık bizimde markamız oluyor. Sektörde ileri gelen markalarla birlikte artık E-Ticaret alanı oldukça hızlı gelişmektedir. Sizleri olduğunuz yerden daha da yukarıya çekiyoruz, E-Ticarette ki tecrübelerimizle nerede ne yapılması gerekiyorsa ilgileniyor ve başarıya taşıyoruz. Anlık müdahalelerle 7/24 ilgilenen genç kadromuz ile sizlere yol haritası sunuyoruz.
Biz sadece E-Ticaret Danışmanlığı değil, her alanda sizlerin yol haritası ve danışmanlığınızı sağlıyoruz.
Başarı azim sonucu gerçekleşen olaydır. Tam Kapsamlı E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bir adım uzağınızdayız.
Dijital Pazarlama
E-Ticaretin temel direği Dijital Pazarlama’dır. Sattığınız ürünler, verdiğiniz hizmetleri olabildiğince fazla insana göstererek sizlere daha kolay ulaşmasını, alışveriş yapmasına olanak sağlar. Sosyal medya yönetimi, Google & Facebook, Twitter, TikTok, Youtube reklam hizmetlerini ve marka bilinirliğini içeren alan Dijital Pazarlama’dır.

Yazılım Yönetimi
E-Ticaretin bir diğer asıl direği ise yazılım alanır. Yazılım bir binanın temeledir. Temeli ne kadar iyi yaparsanız o kadar iyi ve yıkılmaz olur. ERP, web siteniz, pazaryeri alanları koordineli ve komplike çalışmak zorundadır. Bu alanlarda doğabilecek 1 küçük sorun bile sizlerin haftalarca belki de aylarca satış yapmanıza engel olabilmektedir. 14 yıl tecrübemiz ile bunları sadece bizlere ait yazılımlarımız ve sunucularımız ile sağlamaktayız.

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )
SEO’nun açılımı arama motoru optimizasyonudur. E-Ticaret alanında organik ve reklama ücret duymadan da rakiplerinizin önüne geçip cironuzu arttırabilirsiniz.
İşte bu SEO ile mümkün. Ürün başlıklarınız, ürün açıklamanız, url gibi alanlarınızın eksiksiz ve kusursuz olmalıdır. Türkçe bir url veyahut yanlış yazılmış bir title markanızın satış yapmasına engel doğurabilir. Komplike sistemlerde bunu otomatik ve dinamik hale getirmek zordur. Fakat biz bunu gurur duyarak başardığımızı söylemek zorundayız.

Grafik Yönetimi
E-Ticarette ürünlerinizi veyahut verdiğiniz hizmetleri alacak kişilere görsel, metinlerle insanlara duyurmanız gerekmektedir. Shutterstock, Canva gibi pek çok uygulama olsa da markanızın ihtiyacına yönelik çalışma yapmak bu gibi programlarla mümkün değildir. Marka fontunuz, sattığınız ürün veya hizmetle ilgili sizi anlatacak logonuz, sloganınız bunları maalesef bu programlar yapamamaktadır. Tam kapsamlı hizmetimizde Grafik Yönetimi de dahildir.