Hakkımızda

EGEBARKOD 2005 yılında kurulmuş olup, bilgi teknolojileri alanında kurumsal firmalara satış, eticaret, google reklam, sosyal medya, proje, danışmanlık, sistem destek konularında hizmet vermektedir. Hızla gelişen bilişim teknolojileri sektöründe zamana ayak uydurmak, teknolojinin gerisinde kalmamak, yenilikleri takip etmek çok önemli.Egebarkod olarak bu ihtiyaçtan yola çıkarak müşterilerimize bilgi teknolojileri konusunda danışmanlık, proje ve çözümlerimizle destek olmak amacıyla kurulduk. Yıllardan beri sahipolduğumuz bilgi birikimimizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda projelendirip çözümler üretiyoruz. 
Biz Kimiz
Şirket içi geliştirme ekibimiz, bir kuruluşun benzersiz iş ihtiyaçlarına ve süreçlerine göre uyarlanmış web uygulamaları oluşturma konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. İnternet altyapısı, sunucu yapılandırması ve kurulum ve güvenlik planlamasındaki uzmanlığımız, bugün iş ihtiyaçlarınızı karşılayan ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ölçeklenebilir çözümler sunar. Özel uygulama geliştirme yaklaşımımız aşağıdaki ek avantajları sunar: Özel uygulamalar en iyi uygulamalar etrafında inşa edildiğinden, gelecekteki mimari ve işlevsel geliştirmeler için bir temel oluştururlar. Sunucu yapılandırması ve ağ oluşturma konusundaki teknik uzmanlığımızı kullanarak, iş hedeflerinize uygun bir çözüm bulacağınızdan emin olursunuz.
Takım Hakkında
Size ve işletmenizin başarılı olmasına yardımcı olmaya kendini adamış çok sayıda yetenekli, tutkulu BT uzmanına sahibiz. Egebarkod kurum içi aşağıdaki uzmanlıkların tümünü içerir:

  • Yazılım mimarisi
  • Yazılım Mühendisliği
  • Proje Yönetimi
  • Kullanıcı deneyimi tasarımı
  • Ağ mimarisi
  • Güvenlik analizi
  • Veritabanı yönetimi

Biz nasıl çalışırız?
Gereksinimlerinizi analiz ediyor ve ölçeklenebilir, iyi belgelenmiş ve bakımı kolay  uygulamaları sunuyoruz.
Projenizi tamamlamadan ve teslim etmeden önce aşağıdaki adımlardan geçtik:
İşlevsel özellikler:
İş hedeflerinizi, ürün gereksinimlerinizi derinlemesine anlıyor ve gerekli işlevselliğin ayrıntılı bir açıklamasını yapıyoruz.
Ürün ve teknoloji değerlendirmesi:
Ticari olarak mevcut yazılım ürünlerini, ayrıca mevcut veri tabanlarını ve web tabanlı sistemleri, proje gereksinimlerinizi
karşılamanın en etkili yöntemini belirlemek için değerlendiriyoruz.
Teknik şartname:
Fonksiyonel şartname üzerinde anlaşmaya vardıktan sonra, uygulamanızın nasıl çalışacağını ayrıntılı olarak açıklayan bir teknik şartname oluştururuz.
Geliştirme:
Teknik spesifikasyona dayalı olarak, uygulama entegrasyon çözümünüzü kesin bir kilometre taşları ve teslimat programına göre geliştiriyoruz.
Proje yönetimi:
Bu kilometre taşlarına ulaşma sürecini yönetiyoruz; teslimatların zamanında üretildiğinden emin olmak.
Uygulama:
Zorlu testlerden sonra, entegre uygulama çözümünüzü başlatır ve iş süreçlerinize etkili bir şekilde entegre olmasını sağlamak için BT personelinizle yakın bir şekilde çalışırız.