Tüm Blog Yazılarına Geri Dön

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret, özellikle de 21. Yüzyılda Türkiye ve dünya gündeminde büyük bir alan işgal eden, önemli bir gelir kaynağıdır. Dijital platformlar üzerinden basit birkaç adımla binlerce lira kazanılıyormuş gibi bir algı ortaya atılsada, aslında oldukça meşakkatli ve bir o kadar da zaman ayrılması gereken bir alandır.

 

EgeBarkod İle Satışları Doruklara Taşıyın!

Satışların daha iyi bir noktaya erişebilmesi ve yüksek miktarlarda para kazanılması için E-Ticaret danışmanlığı noktasında değinilmek gerekecektir. E-Ticaret danışmanları, son dönemlerde E-Ticaret ile para kazanmak isteyen ancak yeterli tecrübeye sahip olamayan girişimciler için birebir noktada yer alır. E-Ticaret danışmanlığı, özellikle de yeni başlayanlar ve daha öncesinde pek de tecrübesi olmayan, dijital tüccarlar için en iyi fiyat listesini ayarlar, hangi ürünlerin daha fazla satıldığı konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlar ve nasıl daha çok kazanç elde edilerek satış yapılabileceği konusunda pragmatik uyarılarda bulunur. E-ticaret danışmanı ile çalışmak, özellikle de ilerleyen dönemlerde dijital mağazanızın markalaşması ve gelişmesi için önem teşkil eder. Yurtdışında son derece gelişmiş bir şekilde ilerleme kaydeden danışmanlık hizmetleri, son dönemlerde de yavaş yavaş ülkemizdeki yerini almaktadır. Belirli bir düzeye erişmiş ve bazı lisans ve diplomaları temin etmiş olanE-Ticaretkullanıcıları da bu düzeyde danışmanlık hizmeti vermeye hak kazanmaktadır.

 

E-Ticaret Danışmanlık Hizmetleri

Firmamızın sağlamış olduğu en büyük ekstralardan bir tanesi de danışmanlık hizmetini bizzat girişimcilere sunuyor olmamızdır. 10 yıllık tecrübe ile sunduğumuz hizmetler, 7/24 teknik destek ekibi ve %100 şeffaf çalışma imkanları ile tamamen verimlilik odaklı, E-Ticaret danışmanlığına gönül vermiş insanlar ile çalışıyor ve işimizi de en iyi şekilde yaparak performansı arttırmayı hedefliyoruz. Sistemin kurulması, ürün seçimi, ürünlerin satışı ve reklam aşamalarında yardımcı oluyor, ticaret hacminin genişlemesine büyük oranda katkıda bulunuyoruz. E-Ticaret çözümlerimiz kapsamında; sistemi oturtmak adına sanal pos ve kargo aşamalarını tamamlıyoruz, sonrasında tasarım, seo çalışmaları ve entegrasyon ile yayın öncesi son teste adım adım ilerliyoruz.