RSS

Blog

E-Belge Uygulamalarında Karekod Zorunluluğu

17.02.2023 tarihinde ebelge.gib.gov.tr de yayınlanan “e-Belge uygulamalarında karekod kullanımı” zorunlu olarak 1.9.2023 itibariyle devreye alınacaktır.
 
27.07.2023 tarihinde GİB duyurusundaki Karekod Kılavuzunda, karekodların belgenin sağ üst köşesinde olma zorunluluğu yayınlanmıştır.

ERP alırken nelere dikkat etmelisiniz ?

ERP, kurumsal kaynak planlaması anlamına gelir ve işletmenizin finans, insan kaynakları, tedarik zinciri, üretim gibi temel iş süreçlerini tek bir sistemde yönetmenizi ve entegre etmenizi sağlayan bir yazılımdır. ERP sistemi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar şunlardır:

INSTAGRAM Reklamlarının avantajları nelerdir ?

Instagram reklamlarının avantajları şunlardır:

  1. Geniş Kitlelere Ulaşım: Instagram, dünya genelinde 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip bir platformdur. Bu da Instagram reklamlarının büyük kitlelere ulaşmasını sağlar.

  2. Hedefleme Seçenekleri: Instagram reklamları, yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanları ve davranışsal hedeflemeler gibi birçok hedefleme seçeneği sunar. Bu sayede reklamlar, doğru hedef kitleye ulaşarak daha etkili olabilir.

  3. Görsel Odaklılık: Instagram, görsel paylaşımın ön planda olduğu bir platformdur. Bu nedenle, reklamların görsel içeriği kaliteli ve dikkat çekici olduğu sürece, kullanıcıların dikkatini çekme ve markanın algısını oluşturma konusunda oldukça etkilidir.

  4. Etkileşim Odaklılık: Instagram reklamları, kullanıcıların gönderileri beğenmeleri, yorum yapmaları veya markayla etkileşimde bulunmaları için daha fazla sebep yaratır. Bu sayede marka sadakati oluşturma ve müşterilerle daha güçlü bir bağ kurma açısından faydalıdır.

  5. Ölçülebilirlik: Instagram reklamları, reklam kampanyalarının ölçülebilir olması açısından da avantajlıdır. Reklam kampanyalarının performansını izleyebilir, reklam bütçenizi daha etkili kullanarak daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

  6. Farklı Reklam Seçenekleri: Instagram reklamları, tek bir reklam seçeneği sunmaz. Görsel reklamlar, videolar, hikayeler, karuseller ve koleksiyonlar gibi farklı reklam seçenekleri sunarak, farklı pazarlama hedeflerine yönelik kampanyalar oluşturmanıza olanak tanır.

Uygulama Geliştirme
Uygulama Geliştirme
E-Ticaret ile ilgilenen kimseler, Amazon, E-Bay, Trendyol ve HepsiBurada gibi çeşitli firmalar aracılığı ile internet üzerinden satışlarını gerçekleştirebilmektedir. Bu noktada özellikle de firmaların sağlamış olduğu kolaylıklar, beraberinde bazı negatif durumları da beraberinde getirmektedir.
E-Ticaret Danışmanlığı
E-Ticaret Danışmanlığı
Egebarkod İle Satışları Doruklara Taşıyın! Satışların daha iyi bir noktaya erişebilmesi ve yüksek miktarlarda para kazanılması için E-Ticaret danışmanlığı noktasında değinilmek gerekecektir.
Korgün/Muhasebe/Trendyol Entegrasyonları
Korgün/Muhasebe/Trendyol Entegrasyonları
Entegrasyon, kelime anlamı olarak birden fazla sistem veya yapının bir araya gelerek bir bütün oluşturmasına, tek bir sistemde veya bir yapı üzerinde yoğunlaşması anlamına gelir. Farklı programların bir araya getirildiği entegrasyon sistemleri, söz konusu E-Ticaret olduğunda da; Korgün, Muhasebe ve Trendyol olmak üzere üç farklı ana başlıkta entegrasyon özelliği göstermektedir. Bu üç farklı alandaki entegrasyon kavramlarının ne anlam taşıdığına dair detaylı bilgi sahip olmak için gelin biraz daha yakından inceleyelim.
ERP Sistemleri Ve Ürünler
ERP Sistemleri Ve Ürünler
ERP, özellikle de E-Ticaret ile ilgilenenlerin yakından takip ettiği ve dijital ticaret işlemlerini daha pratik hale getiren bir sistemdir.
E-Ticaret Çözümleri
E-Ticaret Çözümleri
Geleneksel ticaretin internet ortamında yapılması, ürün ve hizmetlerin satış, reklam, dağıtım ve ödemeye konu olan her detayının internet üzerinden gerçekleştirilebilmesine e-ticaret denilmektedir.